מאמרים מקצועיים בשיווק באינטרנט > קידום ממומן בגוגל > פרסום אתרים בגוגל - ערוץ הפרסום הממוקד והיעיל ביותר

פרסום אתרים בגוגל - ערוץ הפרסום הממוקד והיעיל ביותר

פרסום ושיווק הם חלקים בלתי נפרדים מניהול עסק. איכות הפרסום יכול להכריע עם העסק ישגשג ויכניס הרבה לקוחות על בסיס קבוע או אם יגיע לפשיטת רגל, לכן חשוב מאוד לבחור חכם כשבוחרים ערוץ פרסום וחברה שתנהל את הקמפיין.
יש הרבה מדיות שאפשר לפרסם בהן אבל האינטרנט הוא המדיה היחידה שבה אפשר למקד את הפרסום לרמה כל כך גבוהה ולבצע מעקב על כל דבר, ובכך להקטין את ההוצאות ולהגדיל את ההחזר על ההשקעה.
 
מכל ערוצי הפרסום באינטרנט אנחנו ממליצים על פרסום אתרים בגוגל ממספר סיבות:
 
1. גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. כל פעם שאדם מחפש פתרון לבעיה כלשהי או מחפש לקנות משהו, המקום הראשון שאליו הוא ילך זה גוגל.
 
2. קיימות 2 אופציות בפרסום אתרים בגוגל
קידום אורגני (בתוצאות הרגילות של גוגל) וקידום ממומן (בתוצאות הממומנות של Google Adwords). כך אפשר להתאים את סוג הקידום לסוג האתר והנושא שעליו הוא מדבר ולספק את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
 
3. לפני פרסום האתר בגוגל אנחנו עושים מחקר מילים מעמיק שבסופו נוכל להחליט איזה ביטויים הכי סביר שיצרו חשיפה ממוקדת וממירה לאתר שלכם.
 
4. פרסום אתרים בגוגל יכול לייצר נכס לטווח ארוך – האתר שלכם יצבור אמון, וותק, וכמות הולכת וגדלה של עמודי תוכן המופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל, וכך כמות הכניסות לאתרכם רק תלך ותגדל עם הזמן. אין עוד מדיה פרסומית שמאפשרת גדילה קבוע בהכנסות בזמן שההוצאות פרסום נשארות יציבות.

חברות רבות ממליצות על פרסום אתרים בגוגל בתור המקור העיקרי ולעיתים היחידי להשגת לקוחות חדשים לעסק שלהם.
 
כדי לקבוע פגישת ייעוץ לפרסום אתרים בגוגל צרו קשר בטופס כאן.
אולי יעניין אתכם גם: גוגל ADWORDS